Novinky / Vědecká stáž pro studenty

Vědecká stáž pro studenty

Štítky:Vědecké Stáže V kategorii :Novinky

Již potřetí se mohou nadaní studenti se zájmem o přírodovědné a technické obory hlásit na studentské vědecké stáže. Akademická i univerzitní pracoviště nabízí široké portfolio témat, ze kterých si mohou tentokrát vybírat nejen středoškoláci, ale také vysokoškoláci. Stáže Otevřené vědy pokračují již od října 2012. Vybírat si můžete v naší pravidelně aktualizované databázi stáží.

Od začátku nového akademického roku 2012/2013 opět nabízíme studentům příležitost objevovat tajemství české vědy a výzkumu. Témata vědeckých stáží nabízejí akademická i univerzitní pracoviště po celé České republice. Stáže Otevřené vědy nabízejí možnost zapojit se do aktuálního vědeckého výzkumu pro více než 120 středoškoláků a 25 vysokoškoláků. Aktuálně dostupná témata stáží najdete pouze v naší databázi na tomto webu. Nyní přijímáme přihlásky na stáže až do 15. října 2012. Stáže jsou nicméně obsazovány průběžně, vyberte si proto tu svou co nejdříve. Jakmile dojde k obsazení stáže objeví se v naší databázi jako nedostupná. Více informací o podmínkách přihlášování a průběhu stáží najdete v sekci Informace pro studenty.

V rámci robotického dalekohledu FRAM máme volná místa v rámci programů:

  • 3.17 Operátor robotického dalekohledu a analýza astronomických dat (fyzika, Praha, Dlouhodobá 2012/2014, VŠ)
  • 3.17 Pozorování jižní oblohy – práce s robotickým dalekohledem v Argentině a zpracování získaných snímků (fyzika, Praha, Dlouhodobá 2012/2014, SŠ)

Více informací naleznete na tomto odkazu.